Portfolio

TC PILSĒTAS PASĀŽA

Adrese: JELGAVA, DRIKSAS IELA 4
Platība: 22 350
Atklāšana: 2006. gada 17. martā
Enkurnomnieks: MAXIMA XX

Centrs atrodas ģeogrāfiski stratēģiskā vietā ― pašā Jelgavas pilsētas sirdī pretim autoostai. Veiksmīgais Pilsētas Pasāža novietojums apvienojumā ar plašu un iecienītu veikalu klāstu nodrošina ik dienu ap 11 000 apmeklētāju. Pircēju ērtībai pazemes autostāvvieta ar 167 vietām un 2h bezmaksas auto novietošanu.

Ēka veidota kā pilsēta pilsētā ar gājēju ielu, soliņiem un laternām, kas sasaucas ar vēsturisko Jelgavu. Centra pašā sirdī izvietots stilizēts pulkstenis, kas atgādina par Pilsētas Pasāžā pavadītiem mirkļiem.

Pilsētas Pasāžā izvietoti tādu pazīstamu zīmolu veikali kā Denim Dream, Benu Aptieka, Narvesen, LMT, Bite, Metropole, Vynoteka, Klondaika, NS KING, GABI, Sportland, RD Electronics, Jānis Roze, Jahonts, u.c.

Jelgavas un tās piepilsētas iedzīvotāji iecienījuši Pilsētas Pasāža organizētos svētkus. Īpaši nozīmīgi ir Ziemassvētki, kad bērnus sagaida Ziemassvētku vecītis ar dāvanām, rūķi mazajiem draugiem palīdz veidot apsveikumus, cept piparkūkas, un apmeklētājus ar priekšnesumiem izklaidē pašdarbības kolektīvi.